Content

Latvijas IT drošības ziņu centrmezgls. Informācijas iesniegšana. Avota konfidencialitāti garantējam.

UNDP IT Centrs piedāvā mājaslapas drošības auditu tikai par 98 latiem bez PVN

Kategorija: Datu drošība + Sviests

IT audita centrs piedāvā veikt pamata Mājaslapas drošības auditu par 98.00 Ls plus PVN, kurā tiktu atklātas mājaslapas nepilnības. IT audita centra apkopotā statistika liecina, ka tikai 3 no 10 pārbaudītajām klientu mājaslapām ir drošas un tajās nav iespējams izmainīt saturu. Šis ir ierobežota laika iedāvājums un norādītā cena ir spēkā pirmajiem 10 klientiem.

Undp.lv darboņi parādījās jau sen, bet tikai pēdējās dienās portālā datuve.lv ievietots piedāvājuma reklāmas banneris.

* Jūs aizpildat Mājaslapas drošības audita pieteikumu;
* Ar Jums sazinās sertificēts IT drošības eksperts lai noskaidrotu nepieciešamo informāciju, kura nepieciešama drošības audita veikšanai;
* Tiek noslēgts konfidencialitātes līgums informācijas neizpaušanā, starp IT Audita centru UNDP un Jūsu uzņēmumu;
* Tiek sastādīts Jūsu mājaslapas drošības audita veikšanas plāns;
* Tiek uzsākta mājaslapas drošības audits un skenēšana izmantojot jaunāko IT drošības programmatūru un drošības standartus (Veicot XSS ievainojamību un MySQL Insert atklāšanas testus);
* Vienas nedēļas laikā pēc mājaslapas drošības audita pabeigšanas Jūs saņemat drošības audita slēdziena atskaiti ar rekomendācijām problēmu novēršanai izdrukātā veidā.

Kā lasāms, tad drošības testā tiks veikta XSS un MySQL Insert (!?) ievainojamību skenēšana. Bet citu DBVS lietotājiem laikam būs jāpaliek bešā. Varen kvalitatīvs piedāvājums.

UNDP IT Drošības Centrs apvieno IT profesionāļu komandu, kura specializējas uz informāciju sistēmas auditu, datorsistēmu auditu, informācijas sistēmu drošību un interneta mārketingu. UNDP IT Centra speciālistu komanda:
Mārtiņš – projektu vadītājs, datorsistēmu inženieris. Ir attālināti programmējis moduļus, kuri atradas uz satelītu stacijām.
Valters- projektu vadītājs un sistēmu testētājs. Veidojis interneta mārketingu daudziem Latvijas un ārzemju interneta projektiem. Sasniegumu sarakstā ir Google rezultāti, pirmajā vietā desmitiem mājaslapas.
Juris – projektu vadītājs, datorsistēmu inženieris.
Aivars – projektu vadītājs, “Ētiskais hakeris” , profesionāls datorsistēmu inženieris, hobijs – atvērtā koda programatūra un ģimene.
Inga – auditors un aprakstu darbu speciālists, uzskaitvedis.

Mājaslapā neizdevās atrast ne speciālistu uzvārdus, ne juridisko personu, kura izrakstīs rēķinus, tāpat arī DNS reģistrā norādīta nederīga WHOIS informācija.

Avoti:
UNDP.lv: http://undp.lv/majaslapas-drosibas-audits-par-98-00-ls/

2011-08-29  »  edgars

 1. gov
  30 August 2011 @ 11:05

  Valsts iestādēm zināšanai- VARAM iestāžu mājaslapas auditus veic bez maksas.

 2. eddy gonzalez
  30 August 2011 @ 22:41

  nevērtēšu “speciālistus” , bet apraksts ir interesants – “hobijs – atvērtā koda programatūra un ģimene”. Izrādās, ka ģimene arī var būt kā hobijs :)

 3. Andron Mc
  2 September 2011 @ 11:24

  Jā jā, turpiniet vien fanot par tādiem “auditiem”. Tie lameri arī Letu auditēja, ja?
  Trimplis!

Re: UNDP IT Centrs piedāvā mājaslapas drošības auditu tikai par 98 latiem bez PVNTags you can use (optional):
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>