Content

Latvijas IT drošības ziņu centrmezgls. Informācijas iesniegšana. Avota konfidencialitāti garantējam.

Rīgā notiek Baltijas valstu IT drošības politiku koordinācijas sanāksme

Kategorija: cert.lv + Incidenti + Juridiskie aspekti + SM

14. Maijs (2012)
Pirmdien un otrdien Rīgā notiek ceturtā Baltijas valstu IT drošības politiku koordinācijas sanāksme, kurā tiek pārrunāta visu trīs Baltijas valstu drošība IT jomā.
Divu dienu laikā CERT.LV telpās sanāksmes dalībnieki pārrunās jaunākās drošības tendences IT jomā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
Katra valsts plāno izklāstīt svarīgāko informāciju IT drošības politikas īstenošanā, būtiskākos IT drošības nozares notikumus, kā arī ziņot par notikušajiem IT drošības incidentiem.
Sanāksmes otrajā dienā plānots diskutēt par nacionālo pozīciju saskaņošanu IT drošības jomā attiecībā uz Eiropas Savienības, NATO un citu starptautisko organizāciju aktuālajiem jautājumiem. Tāpat notiks darbs pie trīspusējā saprašanās memoranda projekta izstrādes par sadarbību IT drošības jomā starp Latviju, Lietuvu un Igauniju.
Latviju sanāksmē pārstāvēs Satiksmes ministrija, CERT.LV, Aizsardzības ministrija, Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs, Ārlietu ministrija, kā arī Nacionālie bruņotie spēki. Arī Lietuvu un Igauniju pārstāvēs vadošās valsts iestādes sakaru nozarē un drošības jomā.
Šī būs jau ceturtā Baltijas valstu drošības politikas koordinācijas sanāksme. Pirmā norisinājās 2009.gadā Rīgā.

Lietuvas pārstāvjiem varētu pajautāt, kāpēc Latvijas ļaunatūras perēkļiem tagad simpātiskāka šķiet Lietuva.

Avoti:
CERT.LV: http://www.cert.lv/resource/show/194

2012-05-14  »  edgars

Re: Rīgā notiek Baltijas valstu IT drošības politiku koordinācijas sanāksmeTags you can use (optional):
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>