Content

Latvijas IT drošības ziņu centrmezgls. Informācijas iesniegšana. Avota konfidencialitāti garantējam.

Uzlauztas mozaika.lv un balticpride.eu mājaslapas

Kategorija: Incidenti + Kibernoziegumi + VP ENAP Kibernoziegumu nodaļa

Tikmēr trešdienas vakarā uzlauztas Lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu (LGBT) un viņu draugu apvienības “Mozaīka” mājaslapa “www.mozaika.lv” un “Baltijas praida 2012” mājaslapa “www.balticpride.eu”, LETA informēja “Mozaīkas” valdes locekle Evita Goša.

Viņa stāstīja, ka pašlaik abu mājaslapu darbība jau ir atjaunota un tiks lemts par vēršanos policijā. Goša gan stāstīja, ka cerības uz reālu policijas rīcību “Mozaīka” jau ir zaudējusi pēc mājaslapas uzlaušanas 2007.gadā. Organizācija no policijas saņēmusi pārmetumus, ka tā nav nodrošinājusi pietiekamus drošības pasākumus, lai mājaslapu neuzlauztu. “Mēs vismaz divas reizes pārsūdzējām policijas lēmumu, taču tas viss beidzās bez rezultātiem, lai arī vainīgais bija zināms,” stāstīja Goša.

Lapas lauza un lauzīs, taču, ja var ticēt žurnālistu rakstītajam un Evitas Gošas teiktajam, tad policija rīcība ir bijusi neprofesionāla.

Avoti:
ir.lv: http://www.ir.lv/2012/5/31/asv-vestniece-baltijas-praida-teiks-uzrunu

Tagged:

2012-05-31  »  edgars

  1. Anonymous
    31 May 2012 @ 11:57

    ENAP augstas klases speciālisti strikes again! Gošai vajag palūgt vēstnieces kundzi iedarbināt FBI pogu, tikai tā mūsu policiju var iekustināt. BTW, vai ir zināms kāds bija deface ziņojums?

Re: Uzlauztas mozaika.lv un balticpride.eu mājaslapasTags you can use (optional):
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>