Content

Latvijas IT drošības ziņu centrmezgls. Informācijas iesniegšana. Avota konfidencialitāti garantējam.

SAB telefonu sarunu kontroles sistēmā novērota programmatūras kļūda

Kategorija: Operatīvā darbība + SAB

Eksperts norādījis, ka SAB atsūtītajā ierakstā „minētajā failā sarunas skanēšanas laikā ir dzirdams īslaicīgs 0,8 sekundes citas sarunas un citu personu sarunas fragments, pie tam sarunas kopējais garums nemainās”.

Krauzes pieprasījumā minēts arī eksperta atzinums par SAB piesūtīto ierakstu: „Eksperts norāda, ka katrs ieraksta aizvietojums, kas radies ieraksta gaitā vai pēc tā pabeigšanas, ir uzskatāms par montāžu, sakarā ar ko minētā fonogramma, kas fiksēta šajā failā, ir montēta”.

Atbildot uz šo pieprasījumu, SAB direktors ir aizbildinājies ar tehniskām problēmām, paziņojot, ka „šinī laika periodā notika monitoringa sistēmas programmnodrošinājuma un iekārtu atjaunināšana”.

Šī iemesla dēļ arī ieraksti bijuši ar minēto defektu: „Šinī laika periodā tiešām bija novērots, ka dažreiz sarunu skanēšanas laikā bija dzirdami īslaicīgi citu sarunu un citu personu sarunas fragmenti, pie tam sarunas kopējais garums nemainījās”.

Kažociņš gan prokuroram ir paziņojis, ka, „pilnībā pabeidzot atjaunināšanu, šī kļūda pazuda un vairāk nav novērota”, taču SAB šonedēļ nevēlējās sniegt atbildi uz Pietiek jautājumu, vai pašlaik šī problēma ir pilnībā atrisināta.

Izklausās pēc programmatūras atmiņas pārvaldības kļūdas.

Avoti:
Pietiek.com: http://www.pietiek.com/raksti/kazocins_reizem_musu_ierakstitas_sarunas_ari_ekspertiem_izklausas_ka_montetas

2012-09-20  »  edgars

Re: SAB telefonu sarunu kontroles sistēmā novērota programmatūras kļūdaTags you can use (optional):
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>