Content

Latvijas IT drošības ziņu centrmezgls. Informācijas iesniegšana. Avota konfidencialitāti garantējam.

Data Security Solutions rīko ikgadējo starptautisku konferenci “DSS ITSEC 2012”

Kategorija: Konferences + Lekcijas

2012.gada 15.novembrī “Data Security Solutions” rīko ikgadējo starptautisku konferenci “DSS ITSEC 2012” visiem IT drošības profesionāļiem Baltijā (kā parasti – ieeja ir bez maksas), kurā piedalās 7 Gartner Magic Quadrant absolūtie IT drošības pasaules ražotāji-līderi, 5 IDC līderi, un vispār pārstāvētas ir valstis kā Lielbritānija, Vācija, ASV, Izraēla, Beļģija, Lietuva, Koreja, Indija u.c. Šā pasākuma ģenerālsponsors ir IBM (Q1 Labs SIEM) – inteliģento reālā laika drošības monitoringa risinājumu pasaules tirgus līderis, kā arī ir vēl daži pasākuma partneri, tādi kā Samsung (mobīlās drošības sesija kopā ar MobileIron), Varonis Systems (piekļuves un nestrukurēto datu risku pārvaldība), BAIP (LT), headTechnology (DE) un citi.

Tiks apskatīti tādi unikāli Baltijas tirgū jautājumi kā SSL DDoS uzbrukumu risks un tehnoloģijas aizsardzībai, strauji augošā mobilitātes problēma (BYOD), tīkla resursu redzamība, ieskaitot inteliģentu visu notikumu monitoringu, un piekļuves kontrole (gan lietotāju, grupu, gan dažādu tehnoloģiju līmenī), datu noplūdes novēršana (aizsargājot strukturēto un nestrukturēto informāciju) un IT drošības risku pārvaldība. Būs apmēram 15 dažādu valstu augsta līmeņa runātāji, 30 prezrntācijas, trīs paralēlas sesijas ar tehniskajām demostrācijām. Pasākumu atklās un risku pārvaldības sesiju vadīs ISACA Lietuva presidents, Dr. Vilius Benetis.

Piedalīšanās pasākumā ir bez maksas.

 

Avoti:
DDS: http://event.dss.lv/agenda

2012-10-22  »  edgars

  1. Andron Mc
    22 October 2012 @ 12:33

    Nu tur iet tādi pedžiņi paklausīties pedžiņu stāstus.
    Reāli kadri ar 1 peles vēzienu apstādina deģenerātu plūsmu internetā.
    Bet to jau pederastelis Edžiņš nesajēgs nekad.

Re: Data Security Solutions rīko ikgadējo starptautisku konferenci “DSS ITSEC 2012”Tags you can use (optional):
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>