Content

Latvijas IT drošības ziņu centrmezgls. Informācijas iesniegšana. Avota konfidencialitāti garantējam.

KNAB saņems tehniku speciālo izmeklēšanas un operatīvās darbības pasākumu īstenošanai

Kategorija: Izlūkošana + KNAB + Operatīvā darbība

interception

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) noslēdzis 232 138 eiro (197 409 latu) vērtu līgumu par specializētas tehnikas iegādi noziedznieku ķeršanai.

KNAB preses sekretārs Andris Vitenburgs pastāstīja, ka, palielinoties KNAB spējām atklāt sarežģītākas korupcijas shēmas, korupcijas izpausmes formas kļūst arvien slēptākas, tāpēc ir nepieciešami jauni ieguldījumi arī materiāli tehniskās bāzes pilnveidošanā un uzlabošanā.
Piesaistot Eiropas Savienības līdzekļus, KNAB noslēdzis līgumu par tehnikas iegādi, lai uzlabotu biroja spējas un modernizētu tehnisko nodrošinājumu korupcijas apkarošanas jomā.

Eiropas krāpšanas apkarošanas biroja (OLAF) tehniskās palīdzības programmas gaitā KNAB saņems tehniku, kas paredzēta speciālo izmeklēšanas darbību un operatīvās darbības pasākumu īstenošanai, tostarp aparatūru video un audio informācijas fiksēšanai, kā arī programmatūru apstrādei.
Citu informāciju par tehniskiem risinājumiem Vitenburgs neatklāja, jo tā ir ierobežotas pieejamības informācija.

Kas tā par programmatūru apstrādi? 200 tūkstoši latu smalkai aparatūrai nav daudz.

Avoti:
TVNET: http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/448360-knab_par_232_138_eiro_pirks_tehniku_noziedznieku_kersanai

2013-01-03  »  edgars

  1. vdl
    3 January 2013 @ 13:04

    droshi vien programmatuura audio/video apstraadei. “sanjems tehniku kaa arii programmatuuru (audio/video informaacijas) apstraadei”.

Re: KNAB saņems tehniku speciālo izmeklēšanas un operatīvās darbības pasākumu īstenošanaiTags you can use (optional):
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>