Content

Latvijas IT drošības ziņu centrmezgls. Informācijas iesniegšana. Avota konfidencialitāti garantējam.

Swedbank vadītājs: Nelieli hakeru uzbrukumi bankai ir nepārtraukti

Kategorija: Datu drošība

Swedbank

Nelieli hakeru uzbrukumi «Swedbank» ir nepārtraukti, taču nopietni uzbrukumi pēdējā laikā nav bijuši, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam «Baltic Business Service» sacīja bankas valdes priekšsēdētājs Māris Mančinskis.

«Nopietnus hakeru uzbrukumus pēdējā laikā mēs neesam redzējuši. Tādi nelieli uzbrukumi ir nepārtraukti, bet tiem nerodas būtiskas sekas. Klienti to neizjūt,» norādīja Mančinskis.

Uz jautājumu, kādi ir iemesli pēdējā laika problēmām bankas karšu sistēmā un internetbankā, Mančinskis atbildēja, ka tam nav noteikta iemesla. «Pieļauju, ka mums ir lielākā informācijas tehnoloģiju infrastruktūra Baltijā, un līdz ar to laiku pa laikam kaut kādas šādas lietas notiek. Galvenais, ka šīs lietas mēs spējam ātri salabot, jo neviens no šiem pārtraukumiem nav bijis garāks par pusstundu,» viņš klāstīja.

Mančinskis arī pastāstīja, ka banka informācijas tehnoloģiju sistēmās investīcijas veic nemitīgi. «Tie ir ļoti lieli cipari – informācijas tehnoloģijas ir dārgākā sadaļa mūsu budžetā gan uzturēšanas, gan ieguldījumu jomā,» viņš uzsvēra.

Vai pikšķerēšana ir hakeru uzbrukums?
Vispār jocīga ziņa.

Avoti:
Apollo.lv: http://www.apollo.lv/zinas/swedbank-vaditajs-nelieli-hakeru-uzbrukumi-bankai-ir-nepartraukti/567411

2013-05-13  »  edgars

 1. muah
  14 May 2013 @ 13:25

  Nu par pusstundu samelots. Pēdējo reizi bija uz vairākām stundām. Iepriekšpēdējo visu dienu gļuki bija.

 2. Neticis
  14 May 2013 @ 19:12

  Pirms pāris gadiem Lielbritānijas ministrija par hakeru uzbrukumu nosauca saņemtu spamu ar pievienotu vīrusu.

 3. Andron Mc
  15 May 2013 @ 15:07

  IT “nodaļas vadītājs” izdomā ka grib nopirkt X5, iPhone un Xbox. Naudas nau. Tātad jāizceļ! Kā izcelt? Izlikties ka vajag vairāk naudas IT “nodaļai”, priekš antihakeru kvazistacionārā filtra un drošības rezistora kvantu lipidatora. PAstāsta visās malās baumas ka uzbrūk hakeri, sadrukā visādus logfailus, parāda tuparilai priekšniecībai un tā notic! Nauda IT nodaļai tiek atvelēta, sapērkās uz pavadzīmēm visādas FSGHNQWETJUFDG mantas, kuras nekad nenonāk līdz adresātam bet gan tiek pārdotas tālāk skaidrā naudā. Easy money!

Re: Swedbank vadītājs: Nelieli hakeru uzbrukumi bankai ir nepārtrauktiTags you can use (optional):
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>