Content

Latvijas IT drošības ziņu centrmezgls. Informācijas iesniegšana. Avota konfidencialitāti garantējam.

Izbeidz kriminālprocesu pret grāmatas publiskošanā vainoto skolotāju

Kategorija: Autortiesības + VP ENAP Kibernoziegumu nodaļa

Liepājas prokuratūra izbeigusi kriminālprocesu pret grāmatas neatļautā publicēšanā aizdomās turēto Liepājas 15.vidusskolas vēstures skolotāju Pāvelu Juru.

Jūnija beigās starp Juru un SIA Apgāds Zvaigzne ABC noslēgts izlīgums. Šajā pašā dienā Jurs izplatīja paziņojumu presei, kurā atvainojās grāmatas autoram Klišānam. Viņš Klišānam atvainojies par nodarīto morālo aizskārumu, jo viņa kā autora grāmatas Vēsture vidusskolai, 1. daļa, Vēsture vidusskolai, 2. daļa, Vēsture vidusskolai, 3. daļa un Vēsture vidusskolai, 4. daļa skolotājs ievietoja interneta mājaslapā www.pavelsjurs.lv. Jurs atzina, ka ir rīkojies prettiesiski un pēc elektroniskās sarakstes ar autoru nav izņēmis minētās grāmatas no interneta mājaslapas.

Jurs iepriekš pastāstīja, ka publiskā atvainošanās autoram ir izlīguma vienīgais nosacījums, bet materiāla rakstura pretenzijas apgāds un autors neesot izvirzījuši.

Prokuratūras preses sekretāre Aiga Šēnberga pastāstīja, ka Liepājas prokuratūrā izlīgums ir akceptēts un kriminālprocess ir izbeigts.

Žēl gan, ka tā arī nekad neuzzināsim, ko par šo absurdo procesu domā Latvijas tiesa.

Avoti:
Diena.lv: http://www.diena.lv/latvija/zinas/izbeidz-kriminalprocesu-pret-gramatas-neatlauta-publicesana-aizdomas-tureto-vestures-skolotaju-14016261

Tagged:

2013-07-15  »  edgars

  1. Anonymous
    15 July 2013 @ 17:05

    Tiesa savu jau pateica, kad sankcionēja skolotāja kratīšanu.

Re: Izbeidz kriminālprocesu pret grāmatas publiskošanā vainoto skolotājuTags you can use (optional):
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>