Content

Latvijas IT drošības ziņu centrmezgls. Informācijas iesniegšana. Avota konfidencialitāti garantējam.

Oficiāli nodibināta Kiberaizsardzības vienība

Kategorija: AM + Kiberzemessardze

zemessardze

2013.gada 30.jūliju var uzskatīt par oficiālo Kiberaizsardzības vienības dibināšanas dienu, kad Aizsardzības ministrs parakstīja pavēli par NBS organizatoriskās struktūras izmaiņām tajā iekļaujot šo vienību. Šajā sakarā gribētu aicināt visus, kuri interesējušies par iespējamo dalību vienībā uz kopēju klātienes tikšanos 2013.gada 20.augustā plkst.18:00 Zemessardzes štābā, Rīgā, Maiznīcas ielā 5. Sanāksmes laiks – aptuveni 2 stundas, kas gan var mainīties atkarībā no uzdoto jautājumu daudzuma. Pasākuma laikā es un pieaicinātās Zemessardzes amatpersonas iepazīstinās Jūs ar līdz šim paveikto vienības izveidē, tuvākās nākotnes plāniem un iestāšanās procesu Zemessardzē. Lūdzu, paņemiet līdzi personu apliecinošu dokumentu, jo ZS štābā ir spēkā caurlaižu režīms.

Ar cieņu,
Gatis Graudiņš

2013-08-12  »  edgars

 1. Krā
  13 August 2013 @ 09:17

  Labs laiks pl.18.00 darba dienā. Cik labi, ka Latvijā tika daudz kvalificētu IT drošības speciālistu, kuriem nav darba, vai kuriem maksā par to ka viņi var neko nedarīt, un ka ir kas viņus nodarbina.

 2. Alex
  15 August 2013 @ 02:52

  vispar,normalie dzeki sez majas un ienirdz par so,un tik lauz katru dienu kautko,un uzlauz…..

 3. Andron Mc
  27 August 2013 @ 09:49

  BET AR KO VIŅI NODARBOSIES?!?!?!?!
  Bļeģ nahuj!
  Visur tikai pļūta kautkādus bezjēdzīgus vārdu salikumus, kuriem nau nekāds jēgs, bet nekur nau ne pušplēst vārdeļ par viņ darbīb!
  Vai viņiem tiks nodrošināta kautkāda pieeja visu provaideru BGP, vai LIXam? Kurš izvērtēs viņu spējas saprast elementārus tīkla pamatus?

Re: Oficiāli nodibināta Kiberaizsardzības vienībaTags you can use (optional):
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>