Content

Latvijas IT drošības ziņu centrmezgls. Informācijas iesniegšana. Avota konfidencialitāti garantējam.

ENAP kiberizmeklētājs Nauris Liepiņš gozējas dzeltenās preses slejās

Kategorija: VP ENAP Kibernoziegumu nodaļa

PDz_Nauris_Liepins

Nauris Liepiņš plašākai publikai līdz šim nav bijis īpaši pazīstams. PDz noskaidroja, ka viņš ir izmeklētājs – Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes vecākais inspektors. Tas pats Liepiņš, kurš izmeklēja Rīgas mēra Nila Ušakova e-pasta noplūdes lietu, kurš veica kratīšanu un aizturēja žurnālistu Leonīdu Jākobsonu viņa mājā un pēc kura ierosinājuma tika veikta kratīšana pie Liepājas vēstures skolotāja Pāvela Jura.

Samanta Tīna diez vai var cerēt uz jaunā drauga turīgumu, jo spriežot pēc vairāku gadu amatpersonas deklarācijām, Liepiņa vidējā alga mēnesī ir ap 850 eiro pirms nodokļu nomaksas. Policisti gan drīkst piestrādāt arī citos darbos, un arī Liepiņš nav laidis garām šo iespēju. Tā viņš jau daudzus gadus piestrādā naktsklubos par apsargu. Tiesa, arī šis darbs viņa ienākumus īpaši nepapildina, jo, spriežot pēc deklarācijām, tas ienes vien nepilnus 140 eiro mēnesī. Aizpērn Liepiņš ienākumos uzrādījis arī 89 latus, kas iegūti par metāllūžņiem. Žurnālists Jākobsons, kas uz izmeklētāju labu prātu netur, tomēr izsaka minējumu, ka viņš dzīvojot pāri saviem ienākumiem – staigājot pa klubiem, valkājot dārgu apģērbu un braucot uz ārzemēm slēpot un kaitot.

Diemžēl pats Liepiņš pēc dienu ilgām pārdomām izlēma, ka komentārus PDz nesniegs. “Nevēlos lieku uzmanību – gan darba, gan personīgu iemeslu dēļ,” tā viņš īsziņā pamatoja savu lēmumu. Spriežot pēc profila sociālajā tīklā Facebook, patiesībā Liepiņš no uzmanības īpaši nevairās.

Diez vai šāda gozēšanās dzeltenajā presē sevišķi vairo ENAP prestižu.

Avoti:
Privātā Dzīve: http://www.manizurnali.lv/flash/452157/

2014-05-14  »  edgars

 1. name
  15 May 2014 @ 18:50

  Nauris Liepiņš vairs nav ENAP darbinieks. No 13.maija viņš strādā ABLV Bank Drošības nodaļā kopā ar Jeļenu. Darbinieka numurs ab1504, telefonu gan teikt ir kategoriski noliegts.

 2. Andron Mc
  21 May 2014 @ 06:06

  Īsts latvietelis.

 3. noname
  22 May 2014 @ 16:29

  Varbūt viņš nevis strādā ABLV, bet piestrādā? Teiksim, par drošības konsultantu, vai ko tamlīdzīgu?

 4. Piepe
  27 May 2014 @ 14:34

  Varbūt viņam pieder AB LV banka : )

 5. d-k
  27 May 2014 @ 14:48

  Laikam te kādiem skauž, ka šis ar Samantiņu najarivajet :D

 6. noname
  31 May 2014 @ 14:21

  Man neskauž. Man nepatīk sievietes, kuras svešzemnieki ir apgramstījuši ;)

Re: ENAP kiberizmeklētājs Nauris Liepiņš gozējas dzeltenās preses slejāsTags you can use (optional):
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>