Content

Latvijas IT drošības ziņu centrmezgls. Informācijas iesniegšana. Avota konfidencialitāti garantējam.

Aicina iesniegt referātus ISACA un CERT.LV ikgadējai rudens konferencei

Kategorija: cert.lv + Konferences

cert-logoisaca_logo

2014.gada 16.oktobrī ISACA Latvijas nodaļa un CERT.LV rīko ikgadējo rudens konferenci “Apmācīts un atbildīgs IS/IT lietotājs – mūsu visu drošības pamats”, kas veltīta IT drošības jautājumiem. Konference paredzēta Latvijas mērķauditorijai – ISACA Latvija nodaļas biedriem, par IT drošību atbildīgajām personām no valsts un pašvaldību iestādēm, IT profesionāļiem gan no privātā, gan valsts sektora, kā arī citiem interesentiem. Plānotais konferences apmeklētāju skaits – ap 400.

Mēs Jūs aicinām piedalīties konferences programmas veidošanā un iesniegt referātus par Jūsuprāt aktuāliem informācijas drošības vai informācijas sistēmu pārvaldības jautājumiem. Konferences tēmas dalīsim četrās grupās, aicinām iesniegtos referātus pielāgot kādai no šīm tēmām:
• Galalietotāju izglītošanas izaicinājumi un cilvēka faktors informācijas aizsardzībā,
• Interneta cenzūra – politiskie, tehniskie un ētiskie aspekti,
• IT drošības tehniskie izaicinājumi – informācijas noplūdes riski, mobilo iekārtu drošība,    mērķēti uzbrukumi, mākoņdatošanas drošība, u.tml.
• IS audits, pārvaldība, risku analīze – labā prakse.

Esam gatavi izskatīt arī citām aktuālām IT drošības tēmām veltītus pieteikumus. Ja vēlaties uzstāties konferencē, lūdzam līdz 2014.gada 1.augustam iesniegt referāta pieteikumu, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to uz e-pastu konference@cert.lv.

Avoti:
CERT.LV: https://cert.lv/resource/show/493

2014-05-20  »  edgars

Re: Aicina iesniegt referātus ISACA un CERT.LV ikgadējai rudens konferenceiTags you can use (optional):
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>