Content

Latvijas IT drošības ziņu centrmezgls. Informācijas iesniegšana. Avota konfidencialitāti garantējam.

EP vēlēšanu rezultāti noplūduši no CVK iekšējās informācijas sistēmas

Kategorija: Datu drošība + eVelešanas

cvk_balsis

Arnis Cimdars: “Man vēlēšanu svētdienā uzdeva jautājumus, vai ir ticamas ziņas, kuras raida vairākas televīzijas. Es sākumā nevarēju saprast, no kurienes viņi ņem – vai tas ir exit pools vai vēl kaut kas. Tomēr pēc tam jau no atsevišķām sarunām es nonācu pie secinājuma, ka kāds ir ieguvis nelegālā veidā saiti, ko mēs iekšējai lietošanai CVK bijām gatavojuši, lai mēs varētu skatīties, kādi dati iet uz publisko vietni, tad, kad mēs to varam darīt.”

Cimdars gan nav izlēmis vai par šo faktu vērsīsies tiesībsargājošās iestādēs. Labā ziņa gan ir tā, ka CVK arī pēc šīm vēlēšanām apzinās visas problēmas, lai labāk sagatavotos rudenī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām.

Avoti:
LTV: http://www.youtube.com/watch?v=KfQZrLdnwpc

Tagged:

2014-06-02  »  edgars

 1. Andron MacBeton
  4 June 2014 @ 06:32

  Nu vēlēšanu iecirkņos lielākoties ir savāktas dauneles.
  Brīnums kā tās duras vispār prot lietot zīmuli un alfabētu!
  Iedot mērkaķim kompi un skeneri, tas ir pilnīgi naiva pajola murgs! Mērkaķis sitīs pa klavieri un gaidīs ka viņam iedos banānu!
  Un ja jau vēlēšanu rezultātiem atkal vajag sapirkt jaunus kompjus ar Vinndoff licenzēm, nevis lietot valsc iestāžu norakstītos ar Linux, tad nahuj nevajag neko elektronisku!

Re: EP vēlēšanu rezultāti noplūduši no CVK iekšējās informācijas sistēmasTags you can use (optional):
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>