Content

Latvijas IT drošības ziņu centrmezgls. Informācijas iesniegšana. Avota konfidencialitāti garantējam.

Neo lietā tiesa attaisno Ilmāru Poikānu

Kategorija: Juridiskie aspekti + Kibernoziegumi

prokurore Vita_Ozoliņa, ABLV advokāts Jānis Rozenbergs

Rīgas Centra rajona tiesa ceturtdien attaisnojusi datorspeciālistu Ilmāru Poikānu, kuram iepriekš apsūdzību bija uzrādījusi prokuratūra. Spriedumu ir iespējams pārsūdzēt, bet prokurore vēl nav varējusi pateikt, vai to darīs.

Poikāns ir arī apņēmības pilns turpināt aizstāvēt sevi, ja prokuratūra spriedumu pārsūdzēs augstāk stāvošajā tiesā. „Es esmu gatavs cīnīties līdz beigām. Te nav runa par to, kas nu tur – nieka sabiedriskie darbi. Te ir runa par principu. Arī viena stunda ir tieši viena stunda par daudz,” uzsvēra Poikāns.

Iepriekš prokurore Vita Ozoliņa prasīja 280 stundas piespiedu darbu Poikānam. Viņas lūgumam pievienojās arī par cietušo atzītās bankas „ABLV” pārstāvis, advokāts Jānis Rozenbergs: „Es kā cietušā pārstāvis vakar pievienojos prokurora viedoklim, atbalstot lūgumu par piespiedu darba piemērošanu, ņemot vērā Poikāna kunga vēlmi kaut ko darīt sabiedrības labā, manā ieskatā piespiedu darbs būtu viņam adekvāts un piemērots soda veids.”

Avoti:
LSM: http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/neo-lieta-tiesa-attaisno-ilmaru-poikanu-2036.a87683/

2014-06-09  »  edgars

Re: Neo lietā tiesa attaisno Ilmāru PoikānuTags you can use (optional):
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>