Content

Latvijas IT drošības ziņu centrmezgls. Informācijas iesniegšana. Avota konfidencialitāti garantējam.

Atklātas Zemessardzes Kiberaizsardzības vienības IT drošības centra telpas

Kategorija: Kiberzemessardze

kiberaizsardzibas_vieniba_telpas_atklasana kiberaizsardzibas_vieniba_telpas

Ar aizsardzības ministra Raimonda Vējoņa un bruņoto spēku komandiera ģenerālleitnanta Raimonda Graubes dalību šonedēļ atklātas Zemessardzes Kiberaizsardzības vienības IT drošības centra telpas Zemessardzes štābā Rīgā. Šajās telpās notiks kibersargu apmācība, tehniskie un operacionālie vingrinājumi, tiks analizēti drošības apdraudējumi un radīti risinājumi, informē Aizsardzības ministrijas (AM) Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas vecākā referente Daina Ozoliņa.

Kiberaizsardzības vienībā pašlaik dien 48 kibersargi un viens profesionālā dienesta karavīrs. «Saskaņā ar Aizsardzības ministrijas apstiprināto koncepciju, vienībai plānots piesaistīt 20 cilvēkus gadā, bet interese par dalību vienībā pagājušogad bija divreiz lielāka. Lielākā daļa no 48 kibersargiem ir izglītība IT jomā vai viņi ir šīs jomas studenti,» stāsta  vienības komandieris kapteinis Gatis Graudiņš.

Avoti:
DB: http://www.db.lv/tehnologijas/atklatas-zemessardzes-kiberaizsardzibas-vienibas-it-drosibas-centra-telpas-425939

2015-01-19  »  edgars

 1. Andrīc Bandīc
  22 January 2015 @ 20:38

  Pietiek vienam neiznēsātam pajolītim redzēt film Swordfish…
  Bet nevar jau vainot film!
  Jāvaino ir tie kas tāds pajols ievēlēj šīs zems valdībā!
  Švabriks nopirks velvien tank, un uzbruks Francijai, Krievijai. Es tikai nezinu kā mēs pēc tam atvainosimies tām valstīm, kā pierādīsim, ka šitād kropl dauneļ nau šīs zems nostāj.

Re: Atklātas Zemessardzes Kiberaizsardzības vienības IT drošības centra telpasTags you can use (optional):
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>